Dell
Latitude 5400
Good
R 5,800.00
🔒 Device reserved for 60 minutes once added to cart.
CPU
Intel(R) Core(TM) i7-8665U CPU
Intel(R) Core(TM) i7-8665U CPU
RAM
8 GB DDR4
8 GB DDR4
Storage
256GB SSD
256GB SSD
Screen
14", 1920x1080"
14", 1920x1080"
OS
Windows 11 Pro
Windows 11 Pro
Type
Laptop
Laptop
Full Specifications
| Make | Dell |
| Model | Latitude 5400 |
| Device Type | Laptop |
| Processor | Intel(R) Core(TM) i7-8665U CPU |
| Memory (RAM) | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Screen Size | 14", 1920x1080" |
| Graphics | Intel(R) UHD Graphics 620 |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Condition | Good |
Ports & Features
| USB Ports | 3 |
| USB-C | Yes |
| HDMI | Yes |
| Ethernet | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Webcam | Yes |
| Backlit Keyboard | Yes |
| Fingerprint Scanner | Yes |
Battery
| Battery Health | 100.00% |