HP
HP ProOne 600 G2 21.5-in Non-Touch AiO
Good
R 3,900.00
R 4,500.00
SALE
🔒 Device reserved for 60 minutes once added to cart.
CPU
Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU
Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU
RAM
8 GB DDR4
8 GB DDR4
Storage
500GB HDD + 128GB SSD
500GB HDD + 128GB SSD
Screen
21.5", 1920x1080"
21.5", 1920x1080"
OS
Windows 11 Home Single Language
Windows 11 Home Single Language
Type
All-in-One
All-in-One
Full Specifications
| Make | HP |
| Model | HP ProOne 600 G2 21.5-in Non-Touch AiO |
| Device Type | All-in-One |
| Processor | Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU |
| Memory (RAM) | 8 GB DDR4 |
| Storage | 500GB HDD + 128GB SSD |
| Screen Size | 21.5", 1920x1080" |
| Graphics | Intel(R) HD Graphics 530 |
| Operating System | Windows 11 Home Single Language |
| Condition | Good |
Ports & Features
| USB Ports | 6 |
| HDMI | Yes |
| Ethernet | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Webcam | Yes |