HP
HP ProBook 450 G8 Notebook PC
Excellent
R 6,900.00
🔒 Device reserved for 60 minutes once added to cart.
CPU
11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-1135G7
11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-1135G7
RAM
16 GB DDR4
16 GB DDR4
Storage
256GB SSD
256GB SSD
Screen
15.6", 1366x768"
15.6", 1366x768"
OS
Windows 11 Pro
Windows 11 Pro
Type
Laptop
Laptop
Full Specifications
| Make | HP |
| Model | HP ProBook 450 G8 Notebook PC |
| Device Type | Laptop |
| Processor | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-1135G7 |
| Memory (RAM) | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Screen Size | 15.6", 1366x768" |
| Graphics | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Condition | Excellent |
Ports & Features
| Fingerprint Scanner | Yes |